Przyjemność pizza - tu zjecie najlepszą wegańską pizzę w Poznaniu

Jeśli jesteś miłośnikiem autentycznej włoskiej kuchni i poszukujesz doskonałego miejsca na pyszną pizzę w sercu Poznania, także w wegańskiej wersji to nietuzinkowa restauracja Przyjemność Pizza na Wildzie jest miejscem, które musisz odwiedzić! To niezwykłe miejsce serwuje nie tylko jedną z najlepszych pizz w Poznaniu, ale także oferuje atmosferę totalnego, niczym nieskrępowanego luzu. To nie tylko kolejna restauracja, to miejsce, w którym można zrelaksować się, ciesząc się smakiem włoskich specjałów w otoczeniu przyjaznych ludzi i przytulnego wnętrza.

W menu restauracji znajdziesz niezwykłe kompozycje smakowe. Czy to Thai`gherita z pomidorami San Marzano DOP, mozzarellą fior di latte (można zastąpić ją wegańskim serem! I to właśnie zrobiłam) i tajską bazylią, czy Professore Gorgonzola z pomidorami San Marzano DOP, mozzarellą fior di latte, Gorgonzolą DOP, karczochami i sosem chimichurri - każda pizza jest prawdziwym dziełem sztuki kulinarnego rzemiosła. Nie zabrakło również nietypowych propozycji, takich jak Cheesy Philly z pomidorami San Marzano DOP, mozzarellą fior di latte, soczystym pulled porkiem, sosem serowym, młodymi ziemniakami, papryczką jalapeño, dymką i czarnym sezamem albo Umami Nuggets z sosem serowym z ziemniaka, szpinakiem, pieczarkami w sosie sojowym, wegańskimi nuggetsami i sosem czosnkowym. 

 Jeśli szukasz prawdziwego raju smaków w centrum Poznania, odwiedź restaurację Przyjemność Pizza na Wildzie i pozwól sobie na przyjemność odkrywania włoskich smaków w najwyższej jakości! Komentarze

instagram