O MNIE


Cześć nazywam się Ina Rybarczyk!

Z wykształcenia jestem magistrem sztuk pięknych, grafikiem i malarką, jednak życie miało dla mnie inny scenariusz i dodatkowe zajęcie, jakim jest gotowanie i prowadzenie bloga, stało się zajęciem, które na co dzień wykonuje.

Aktualnie jestem więc bloggerem i trenerem kulinarnym, prowadzę różnego rodzaju szkolenia i warsztaty kulinarne w najlepszych studiach kulinarnych w całej Polsce. → Chcesz więcej dowiedzieć się więcej o moich warsztatach kulinarnych? Zapraszam TU.

Na co dzień w moim blogu i mediach społecznościowych zarażam pozytywnych podejściem do życia i promuję zdrową, a przede wszystkim pyszną kuchnię roślinną. Poszukuję nowych, wyjątkowych połączeń smakowych, a także wyszukuję na półkach sklepowych "perełek" i produktów z czystym składem.W 2017 roku wydałam moją pierwszą książkę kulinarną " Łowcy smaków. Kuchnia roślinna, bez glutenu i rafinowanego cukru.", a w 2018 roku drugą jej część "Łowcy smaków. Cztery pory roku.", do której stworzenia skłoniło mnie wieloletnie mieszkanie na wsi. W obu książkach staram się pokazywać, że zdrowe gotowanie może być przyjemnością zarówno w czasie przygotowywania, jak i konsumowania. :) 


Dla własnego zdrowia staram się opierać moją dietę na weganizmie i nieprzetworzonych organicznych produktach roślinnych. Jest ona weganizmowi, jednak tylko w aspekcie kulinarnym, dlatego blog kierowany jest przede wszystkim do gotujących wegan i ludzi chcących poprawić jakość swojego życia poprzez jedzenie. Pamiętajcie, to blog kulinarny z wegańskimi przepisami, a nie filozoficznyJest on dla każdego. Nawet dla tego, kto na co dzień je mięso czy jajka, a dla urozmaicenia swojej diety chce spróbować czegoś, co jest oparte na produktach roślinnych. Blog True Taste Hunters ma łączyć ludzi kochających dobre jedzenie, a nie dzielić.

W mojej blogowej kuchni staram się omijać wszelkie wysoce przetworzone produkty. Bazuję głównie na tych ekologicznych. Staram się również wykluczać gluten i rafinowany cukier oraz pokazywać, że bez tych składników można stworzyć cudownie pyszne dania.

Wszystkie zdjęcia i potrawy na blogu są mojego autorstwa i są objęte prawem autorskim. Zanim skopiujesz coś z naszego bloga (zarówno zdjęcia jak i przepisy) - zapytaj!

Jestem otwarta na współpracę (zapraszam do zakładki współpraca), a także konstruktywną krytykę, dlatego jeśli masz jakieś uwagi lub propozycje potraw, które powinny znaleźć się nie blogu - pisz


Moja kulinarna aktywność:
- liczne warsztaty kulinarne 
- kilka wegańskich przepisów na internetowej stronie Kukbuk
- tworzenie z Slow Your Life pierwszego, świątecznego wydania Slow Paczki
- świąteczny e-book stworzony z innymi blogerami 


- artykuły w wielu magazynach

  - realizacja dla "Piotra i Pawła" projektu "Przepis na zielone życie"- kilkakrotnie byłam gościem Pytania Na Śniadanie
https://pytanienasniadanie.tvp.pl/…/mistrzowska-kuchnia-ros…- gościłam u Anny Dziewit na prowadzonym przez nią kanale BukBuk.pl
https://www.youtube.com/watch?v=4e2L_Et8Vk0

Komentarze

instagram