WARSZTATY


Moim ulubionym zajęciem, oprócz tworzenia przepisów i gotowania, jest dzielenie się własnym doświadczeniem i miłością do jedzenia z innymi, co robię na różnego rodzaju prowadzonych przeze mnie warsztatach kulinarnych. Pragnę na nich udowodnić, że zdrowa, roślinna kuchnia nie jest wcale taka trudna i nudna, jak wszystkim się wydaje.

Warsztaty kulinarne prowadzę regularnie już od ponad 3 lat, w najlepszych studiach kulinarnych w całej Polsce. Zdobyte doświadczenie pozwala mi na indywidualne podejście do każdego uczestnika i sprawienie, że nawet początkujący gotujący poradzi sobie z każdym kulinarnym wyzwaniem postawionym na warsztatach.  

Na moich warsztatach kulinarnych pokazuję, że każdy z Was może w swojej kuchni wyczarować pyszne, pełne smaku i wartości odżywczych dania, które z pewnością zasmakują najbardziej wybrednym domownikom. Swoją kuchnię kieruję do każdego (także i mięsożercy), kto chce polepszyć jakość swojego życia poprzez jedzenie, gdyż w tworzonych przeze mnie potrawach stawiam na jakość i smak.

Oprócz pysznych potraw i słodkości, na prowadzonych warsztatach staram się zapewnić luźną i ciepłą atmosferę. Każdy ich uczestnik doświadcza na własnej skórze, jaką przyjemnością jest gotowanie, a przygotowanie wspólnie posiłków łączy zupełnie nieznanych sobie ludzi. 
Moje warsztaty kulinarne są więc zarówno możliwością nauki, ale i świetnej zabawy w gronie przyjaznych i serdecznych sobie ludzi. 
Dzięki temu dużo osób na nie powraca, a także zmienia swoje podejście do gotowania w domu, przekazując przyjemność z pichcenia domownikom


Jesteś właścicielem studia kulinarnego i chcesz, abym poprowadziła w nim warsztaty?
Jesteś pracodawcą i chciałbyś zorganizować swoim pracownikom spotkanie integracyjne w postaci warsztatów kulinarnych? 
A może jesteś osobą prywatną i chcesz wspólnie pogotować ze mną domu? 
Chcesz zorganizować urodziny, imieniny lub prywatną imprezę w formie warsztatów kulinarnych?

Napisz do mnie!

Możesz skorzystać z formularza kontaktowego klikając na kopertę w prawy górnym rogu lub napisać na adres:
truetastehunters@gmail.comKomentarze

instagram