Lato w Parku Starego Browaru

Wakacje, piękna, słoneczna pogoda aż się prosi by spędzać czas na świeżym powietrzu. Najbardziej chyba potrzebują tego osoby, które mieszkają w centrum miasta i nie mają możliwości cieszenia się piękną pogodą we własnym ogródku. 

Na szczęście, w Poznaniu jest mnóstwo parków i zielonych przestrzeni. W niektórych z nich czeka na Was mnóstwo atrakcji, by w produktywny sposób wykorzystać piękną pogodę i nie dać się pokonać nudzie. Miejscem pełnych ciekawych wydarzeń jest niewątpliwie Park Starego Browaru.
Dziś opowiem Wam o mających w nim miejsce dwóch wydarzeniach, w których warto uczestniczyć!JOGA W PARKU STAREGO BROWARU

Wiecie jak uwielbiam jogę! Uprawiam ją regularnie od wielu lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej. To aktywność, w której możemy jednocześnie się zrelaksować i wzmocnić nasze ciało. Aktywność, która poprawia jakość naszego życia, pomaga rozluźnić ciało i oczyścić umysł. 

Jogę cudownie praktykuje się na świeżym powietrzu i aż szkoda nie skorzystać z możliwości jakie daje nam Stary Browar. Co tydzień, we wtorek o godz. 18.00 w Parku Starego Browaru odbywają się darmowe zajęcia jogi. Ich organizatorem jest klub fitness Harder, który mieści się w Pasażu Starego Browaru. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy, którzy swym uśmiechem sprawiają, że zajęcia są samą przyjemnością.

Otoczenie zieleni, śpiew ptaków, świeże powietrze i słońce (jeśli oczywiście zechce nam zaświecić ;) ) to idealne warunki do praktyki. Joga, zwłaszcza w otoczeniu natury, pomoże Wam oderwać się od codzienności, złapać dystans i równowagę. To również po prostu możliwość spędzania miło czasu. Bo joga jest fajna! Przekonacie się o tym na wtorkowych zajęciach.
Zajęcie są prowadzone tak, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno osoba początkująca, jak i ta bardziej  zaawansowana. Nie ma tu też limitu wieku - jest miejsce dla młodszych i starszych. Jest za to miejsce uśmiech, na który możesz liczyć od sąsiada.
Wtorkowe zajęcia w Parku Starego Browaru to też idealna okazja, by zacząć swoją przygodę z jogą. W ciepłej i luźnej atmosferze łatwo odczarować przekonanie, że joga jest trudna i nudna. Wychodzi się stąd wręcz z przeciwną opinią - joga to sama przyjemność! 

Także w każdy wtorek bierzcie ze sobą znajomych, przyjaciół, chłopaka, dziewczynę czy nawet rodziców i spędźcie aktywnie wieczór. Zobaczycie, że po zajęciach będziecie się czuli jak nowonarodzeni, z podwójną dawką pozytywnej energii!

link do wydarzenia:FOODPARK OPEN-AIR W PARKU STAREGO BROWARU

Co powiecie na świeże powietrze, szum drzew, promienie słońca i usytuowany w tej wyjątkowej, letniej scenerii park jedzeniowy? Myślę, że podoba Wam się ten pomysł! Mi też, zwłaszcza, że jedzenie smakuje najlepiej właśnie na świeżym powietrzu.W każdą sobotę i niedzielę lata między godz. 12 a 20 w samym środku Parku Starego Browaru czeka na Was park jedzeniowy. Gdy za oknem piękna pogoda nawet się nie zastanawiajcie i kierujcie swoje kroki właśnie tam. Skorzystajcie pysznego jedzenia i napoi serwowanych wśród drzew uroczego parku i to w samym środku Poznania!
Każdy znajdzie tu coś dobrego do zjedzenia, nawet wegańskiego! Ja upolowałam pyszne szaszłyki z tofu ze stoiska Kwiaciarnia Bistro & Bar oraz pełne smaku bajgle z hummusem i pieczoną papryką z Weranda Familii. Jest też prosecco z malinami, pyszne mrożone herbaty (malinowa i arbuzowa do wyboru), kawa z ekologicznych kubków czy piwo. Jeśli macie ochotę na deser, czekają na Was lody i sorbety, a także ciasta.

Foodpark open-air to miejsce, gdzie możecie wygodnie się rozsiąść na leżaku i delektować piękną pogodą, śpiewem ptaków i towarzystwem najbliższych.


Zdjęcia wykonał: Jakub Krzyżanowski https://www.jakubkrzyzanowski.pl

Stary Browar
ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań

Komentarze

instagram