KONKURS BLOG ROKU 2015

Kochani,
Jak już zauważyliście, po raz drugi True Taste Hunters zdecydował się wziąć udział w boju o tytuł Bloga Roku. Zdajemy sobie sprawę, że konkurencja jest wielka. Wielu konkurentów to blogi, którym samy kibicujemy, ale mamy wielką nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się przejść do II etapu.Prowadzimy tego bloga od 2 lat. 15 marca mamy właśnie 2 urodziny. Przez ten cały czas jesteśmy dla Was w 200 %. Tworzymy zwariowane przepisy, odpisuje na mnóstwo maili i komentarzy. Nie narzekamy na to, bo to one dają nam energię do dalszego działania i pokazują, że to, co robimy ma sens. Wy, nasi czytelnicy, staliście się częścią naszego życia. Nawet nie wiecie, jak jesteśmy zdziwieni, że True Taste Hunters zdobyło tylu zaglądających tu fanów. Świat blogosfery jest wielki i trudno się w nim wyróżnić. Chyba udaje się nam dlatego, że nikogo nie udajemy i wkładamy tu całe nasze serducha.

Zwykle to Wy prosicie nas o pomoc - zazwyczaj kulinarną. Dziś to my mamy do Was małą prośbę. Prosimy o 1 SMS, który nie kosztuje wiele, bo 1,23 zł. Oddanie Waszego głosu będzie idealnym prezentem na nasze 2 urodziny i pokazaniem, że doceniacie naszą pracę. To także możliwość rozpropagowania wśród Polaków zdrowego odżywiania, weganizmu, diety bezglutenowej i pozbawionej przetworzonego cukru. WASZ GŁOS TO SZANSA POKAZANIA POLAKOM, ŻE ZDROWE, ROŚLINNE, BEZGLUTENOWE I BEZ CUKRU MOŻE BYĆ PYSZNE!


Proszę, ślijcie SMSy 
o treści: A11214   pod numer: 7124
(koszt 1,23 zł / głosowanie trwa do 1 marca godz.12.00)


Ten SMS nie będzie tylko pomocą nam, gdyż całkowity jego koszt czyli 1,23 zł na konto FUNDACJI DZIECIĘCA FANTAZJATo fundacja spełniająca najskrytsze marzenia i fantazje dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi. Jej jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w ich życie! 
Widzicie więc, że CEL JEST SZCZYTNY! 
Każda złotówka się liczy. Jej braku na pewno nie poczujecie, a poczują ją za to dzieci, którym pomogliście! Więc nawet jeśli nie wygramy, nie będą to zmarnowane pieniążki.

To co, POMOŻECIE? :)

Dziękujemy Wam za każdy SMS i docenienie naszej pracy.
Dziękujemy, że jesteście!
ekipa tth <3

Komentarze

 1. Zagłosujemy na pewno :D Należy Wam się i tutaj nie ma sensu się spierać :D

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo miło Cię zobaczysz i posłuchać, piękna kobiety i piękny, delikatny głos :) czarujesz, hehe :D
  kciuki w górę, głosuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszy blog ever ! dlatego napewno oddam swoj glos na Was :) wlasnie zajadam sie placuszkami ziemniaczanymi z Twoim przepysznym dipem z awokado :)trzymam kciuki ! Aneta.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny blog, zagłosowałam bez zastanowienia :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Spoko, dzisiaj wyśle ! Trzymam kciuki za Was, jestem z Wami od miesiąca.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram