WARSZTATY


Moim ulubionym zajęciem, oprócz tworzenia przepisów i gotowania, jest dzielenie się własnym doświadczeniem i miłością do jedzenia z innymi, co robię na różnego rodzaju prowadzonych przeze mnie warsztatach kulinarnych. Pragnę na nich udowodnić, że zdrowa, roślinna kuchnia nie jest wcale taka trudna i nudna, jak wszystkim się wydaje.

Na moich warsztatach kulinarnych pokazuję, że każdy z Was może w swojej kuchni wyczarować pyszne, pełne smaku i wartości odżywczych dania, które z pewnością zasmakują najbardziej wybrednym domownikom. Swoją kuchnię kieruję do każdego (także i mięsożercy), kto chce polepszyć jakość swojego życia poprzez jedzenie, gdyż w tworzonych przeze mnie potrawach stawiam na jakość i smak.

Oprócz pysznych potraw i słodkości, na prowadzonych warsztatach zapewniam cudowną i ciepłą atmosferę. Każdy ich uczestnik doświadcza na własnej skórze, jaką przyjemnością jest gotowanie, a przygotowanie wspólnie posiłków łączy zupełnie nieznanych sobie ludzi. Moje warsztaty kulinarne są więc zarówno możliwością nauki, ale i świetnej zabawy w przyjaznym i serdecznym sobie gronie.

Jeśli chcesz, abym poprowadziła warsztaty w Twoim studio kulinarnym lub masz ochotę na wspólne gotowanie w Poznaniu - czekam na Twoją wiadomość! 
Możesz skorzystać z formularza kontaktowego klikając na kopertę w prawy górnym rogu lub napisać na adres:
truetastehunters@gmail.com


AKTUALNY HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

- 21.3 - POZNAŃ - SPOT. - kuchnia roślinna
- 21.4. - POZNAŃ - SPOT. - zdrowe słodkości
24.4. - POZNAŃ - REPUBLIKA SŁONECZNA - kuchnia roślinna
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz