O MNIE


Jest nas dwoje - chłopak i dziewczyna. Uwielbiamy gotować, smakować i udowadniać, że dieta wegańska, oparta na roślinach jest nie tylko zdrowa, ale i smaczna. 

Dla własnego zdrowia staram się opierać moją dietę na weganizmie i nieprzetworzonych organicznych produktach roślinnych. Jest ona weganizmowi, jednak tylko w aspekcie kulinarnym, dlatego blog kierowany jest przede wszystkim do gotujących wegan i ludzi chcących poprawić jakość swojego życia poprzez jedzenie. Pamiętajcie, to blog kulinarny z wegańskimi przepisami, a nie filozoficzny. Jest on dla każdego. Nawet dla tego, kto na co dzień je mięso czy jajka, a dla urozmaicenia swojej diety chce spróbować czegoś, co jest oparte na produktach roślinnych. Blog True Taste Hunters ma łączyć ludzi kochających dobre jedzenie, a nie dzielić.

W mojej blogowej kuchni staram się omijać wszelkie wysoce przetworzone produkty. Bazuję głównie na tych ekologicznych. Staram się również wykluczać gluten i rafinowany cukier oraz pokazywać, że bez tych składników można stworzyć cudownie pyszne dania.


Dlaczego powstał ten blog? 
Na początku, gdy zaczęłam opierać moją dietę na nieprzetworzonych produktach roślinnych zauważyłam, że w naszym kraju jedzenie wegańskie zwykle podawane jest nieestetycznie, byle jak, zdarza się także że nie posiada smaku. Sprawia to, że wielu ludzi tak właśnie postrzega dietę wegańską czy dietę opartą na produktach roślinnych. Postanowiłam to zmienić. Ma być estetycznie, różnorodnie, kolorowo i przede wszystkim smacznie! Pragnę sprawić, aby słowo wegańskie było postrzegane w kuchni jako synonim czegoś zdrowego i pysznego.


Wszystkie zdjęcia i potrawy na blogu są mojego autorstwa. Zanim skopiujesz coś z naszego bloga (zarówno zdjęcia jak i przepisy) - zapytaj!

Jestem otwarta na współpracę (zapraszam do zakładki współpraca), a także konstruktywną krytykę, dlatego jeśli masz jakieś uwagi lub propozycje potraw, które powinny znaleźć się nie blogu - pisz


Nasza kulinarna aktywność:
- liczne warsztaty kulinarne 
- kilka wegańskich przepisów na internetowej stronie Kukbuk
- tworzenie z Slow Your Life pierwszego, świątecznego wydania Slow Paczki
- świąteczny e-book stworzony z innymi blogerami 


- artykuły w wegańskim magazynie Vege

  

- pisał o nas magazyn Slowly Veggie!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz